0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Saipa
inprogress
۱۷:۰۰
Kheybar Khorramabad
۰
۰
Esteghlal Khuzestan
inprogress
۱۷:۳۰
Esteghlal Molasani
۱
۱
Arman Gohar
inprogress
۱۸:۰۰
Darya Babol
۱
۰
Chador Malu Yazd
inprogress
۱۷:۰۰
Pars Jonoubi Jam
-
-
Van Pars Naghsh Jahan
inprogress
۱۷:۴۵
Fajr Sepasi FC
۱
۰
Shams Azar Qazvin
inprogress
۱۷:۱۵
Khoosheh Talai
۱
۰
Omid Vahdat Khorasan FC
inprogress
۱۷:۱۵
Shahrdari Hamedan
۰
۰
Khalij Fars Mahshahr
inprogress
۱۷:۳۰
Shahrdari Astara
۰
۰
Chooka Talesh
inprogress
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches
Peru
۴
۱
El Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Honduras
۲
۱
Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Jamaica
۰
۳
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
۲
۳
Colombia
Finished
۰۵:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pasto
۱
۰
Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۱
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Copa Chile
Union Espanola
۴
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۰:۳۰
Nublense
۲
۲
Huachipato
Finished
۰۳:۰۰
  China League One
Qingdao Hainiu
۳
۰
Beijing BG
Finished
۱۱:۰۰
Zibo Cuju
۱
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Kunshan
۴
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۱
۳
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۰۰
Binh Phuoc
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۳:۳۰
XSKT Can Tho
۱
۴
Pho Hien
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Guairena FC
۰
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۱
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۳۰
  Europe UEFA Champions League Women Qualification
SK Slavia Prague (W)
۰
۰
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۶:۳۰
KF Vllaznia (W)
۱
۰
Zhilstroy Kharkov Zhytlobud 2 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Olmedo
۱
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Russia Russian Cup
FK Khimki
۰
۱
FK Lokomotiv Moscow
inprogress
۱۸:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
Torpedo Moskva
Finished
۱۵:۳۰
Gazovik Orenburg
۰
۰
FK Dinamo Moscow
inprogress
۱۸:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۳
۱
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۰
۳
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۱:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۱
۰
Pumas Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۲
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۱
۰
Jablonec B
inprogress
۱۸:۰۰
  Turkey Cup
Kastamonuspor
۱
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Pazarspor
۱
۰
Mazidagi Fosfat Spor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۰
۲
Karaman
Finished
۱۵:۰۰
Kirklarelispor
۵
۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۵:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۵:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۲
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۳
۱
Yalovaspor
Finished
۱۵:۰۰
Nigde Belediyespor
۲
۱
Yomraspor
Finished
۱۵:۰۰
Kirsehir Belediye Spor
۲
۱
Kilis Bld Spor
Finished
۱۵:۰۰
Kusadasispor
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Catalcaspor
۲
۳
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۵:۳۰
Sariyer GK
۳
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۵:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Sanliurfaspor
۲
۱
Karsiyaka SK
inprogress
۱۸:۰۰
  Brazil Serie A
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۴
۰
Monterey Bay
Finished
۰۵:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۰
۲
USA U20
Finished
۰۵:۳۰
Mexico U20
۲
۱
Peru U20
Finished
۰۲:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur FA
۵
۰
Sarawak
inprogress
۱۶:۳۰
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
San Francisco FC
۱
۱
Deportivo Universitario
Finished
۰۵:۰۰
Herrera FC
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Atletico Chiriqui Reserves
۲
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Udelas FC
۰
۴
SD Atletico Nacional
Finished
۰۵:۳۰
SD Panama Oeste
۲
۲
Universidad de Panama
Finished
۰۱:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۵
Tauro FC Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Veraguas FC Reserves
۲
۱
Union Cocle
Finished
۰۲:۳۰
Panama City FC
۱
۰
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Serbia Prva Liga
IMT Novi Belgrade
۱
۰
Loznica
Finished
۱۶:۳۰
Jedinstvo Ub
۲
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۶:۳۰
FK Rad Belgrade
۱
۱
OFK Vrsac
Finished
۱۶:۳۰
RFK Novi Sad 1921
۰
۱
Metalac GM
Finished
۱۶:۳۰
FK Trajal
-
-
FK Indjija
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
ASG Nocerina 1910
۰
۱
Lavello
Finished
۱۶:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Molfetta
inprogress
۱۶:۳۰
Barletta 1922
۱
۰
FC Francavilla
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Fasano
۱
۰
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
Puteolana
۰
۳
SS Cavese
inprogress
۱۶:۳۰
Afragolese 1944
۳
۰
Martina Calcio 1947
inprogress
۱۶:۳۰
Brindisi
۱
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
Ravenna Calcio
۱
۱
Fanfulla Cavenago
inprogress
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۰
Correggese
Finished
۱۶:۳۰
Scandicci
۱
۲
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Sammaurese
۱
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۶:۳۰
Aglianese
۳
۰
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Bagnolese
۱
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۱
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۲
۳
United Riccione
Finished
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۰
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Sestri Levante
۱
۱
Chisola
Finished
۱۶:۳۰
Casale
۳
۱
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۱
۰
Fossano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AC Legnano
۳
۰
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۰
Asti
Finished
۱۶:۳۰
Gozzano
۱
۰
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۲
۱
Derthona FBC
inprogress
۱۶:۳۰
Stresa Vergante
۰
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al Jalil
۴
۰
El Alia Sport
inprogress
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Temperley Reserves
۲
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Rosario Central Reserves
۰
۱
Racing Club de Avellaneda Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۲
۰
Barracas Central Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
CA Huracan Reserves
۳
۱
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  India Mizoram Premier League
Chhinga Veng FC
۱
۰
Chawnpui
Finished
۱۰:۰۰
Electric Veng FC
۳
۲
Bethlehem
Finished
۱۳:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۰
۱
Aluminij
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
Interrupted
۰۱:۰۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
-
-
Nsoatreman FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hungary NB III
Kisvarda II
۰
۰
Diosgyori VTK II
inprogress
۱۷:۳۰
Gyirmot SE II
۰
۰
Puskas Academy II
inprogress
۱۷:۳۰
Erdi VSE
۲
۰
Kelen SC
inprogress
۱۷:۳۰
Penzugyor
۱
۰
Senyo Carnifex FC
inprogress
۱۷:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۲
Tiszafuredi
inprogress
۱۷:۳۰
Kecskemeti II
۰
۰
Szolnok MAV FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۰
۰
BKV Elore
inprogress
۱۷:۳۰
Debrecen EAC
۲
۱
Korosladany MSK
inprogress
۱۷:۳۰
Monori SE
۰
۱
Ivancsa Kse
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Franciacorta
۲
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۶:۳۰
Sona Calcio
۰
۲
Lumezzane
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
۲
۳
Ponte San Pietro
Finished
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۶:۳۰
Calvina
۱
۰
Breno
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۴
۰
Caronnese
Finished
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Citta di Varese
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Malisheva
۲
۳
KF Ballkani
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Romanian Cup
ACS Foresta Suceava
۰
۱
FC UTA Arad
Finished
۱۶:۳۰
ACS Gloria Bistrita
۰
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
inprogress
۱۷:۰۰
CSM Scolar Resita
۰
۳
CS Dacia Mioveni
inprogress
۱۷:۰۰
Viitorul Selimbar
-
-
SC FC Petrolul Ploiesti
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
CS Jiul Petrosani
۱
۱
Otelul Galati
inprogress
۱۶:۳۰
CS Ocna Mures
۳
۰
CSM Slatina
inprogress
۱۷:۰۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
-
-
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
HIFK
-
-
Ilves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
IFK Mariehamn
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Lahti
-
-
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Philippines PFL
Azkals DT
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Slavija Sarajevo
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Tromsoe 2
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۱
۰
Vis Artena
Finished
۱۶:۳۰
ASD Ilvamaddalena 1903
۱
۱
USD Palmese 1914
Finished
۱۶:۰۰
SS Cassino
۳
۱
Casertana
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
ACD Campodarsego Calcio
۲
۱
Mestre
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bolzano
۴
۲
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۶:۳۰
Montebelluna
۳
۳
Luparense
Finished
۱۶:۳۰
ASD Cartigliano
۱
۲
Este
Finished
۱۶:۳۰
Clodiense
۳
۲
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Dukla Banska Bystrica (W)
۴
۱
GFC Topolcany (W)
inprogress
۱۷:۰۰
MFK Ruzomberok (W)
۴
۱
Union Nove Zamky (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Spartak Trnava (W)
۲
۰
SKF Zilina (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Mexico U20 Championship
Tigres U20
۰
۰
Tijuana U20
inprogress
۱۷:۳۰
Chivas Guadalajara U20
۲
۰
Monterrey U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Ponsacco
۰
۳
Grosseto
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Sporting Trestina
۲
۱
US Gavorrano
Finished
۱۶:۳۰
Pianese
۲
۱
Sangiovannese
Finished
۱۶:۳۰
Montespaccato
۱
۰
Citta Di Castello
Finished
۱۶:۳۰
Tau Calcio Altopascio
-
-
Virtus Flaminia
inprogress
۱۶:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Halcones Negros FC
۱
۱
FC Guerreros de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Termoli Calcio
۱
۱
Porto D'Ascoli
inprogress
۱۶:۳۰
Matese
۱
۳
Tolentino
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Montegiorgio
۱
۰
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
Senigallia
۳
۰
Team Nuova Florida
inprogress
۱۶:۳۰
Vastogirardi
۰
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۶:۳۰
ASD Vastese Calcio 1902
۵
۲
Roma City FC
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Batov
۳
۱
1. HFK Olomouc
inprogress
۱۷:۰۰
  Myanmar League 2
Dagon Star United
۱
۰
Mawyawadi FC
Finished
۱۲:۳۰
  Greece Cup
Agios Nikolaos
۰
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Kalamata
۱
۰
Proodeftiki FC
inprogress
۱۶:۳۰
Tilikratis
۱
۱
OF Ierapetras
inprogress
۱۶:۳۰
Veria FC
۱
۱
Apollon Chania Kissamikos
inprogress
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۱
۲
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۰
۰
Niki Volou
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
CA Serranense U20
۰
۶
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Neckarsulm Sport Union
۱
۱
Offenburger FV
Interrupted
۲۰:۳۰
  Spain Copa Federacion
Marbella FC
-
-
CD Betis de Hadu
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Kom Podgorica
۰
۲
FK Zeta Golubovci
inprogress
۱۷:۰۰
FK Bokelj Kotor
۱
۱
FK Podgorica
inprogress
۱۷:۰۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Grbalj Radanovici
inprogress
۱۷:۰۰
Mladost DG
۵
۰
OFK Niksic
inprogress
۱۷:۰۰
Berane
۱
۱
Igalo
inprogress
۱۸:۳۰
  Canada Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
  Serbia Cup
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۱
Partizan Belgrade
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca Serie B1
7 De Abril RJ
۲
۱
Campo Grande RJ
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Cup
KF Partizani Tirana
۰
۰
KF Oriku
inprogress
۱۶:۳۰
KS Burreli
۲
۱
Tomori Berat
Finished
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۲
۰
Terbuni Puke
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico de Rafaela
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Copa Gaucho
Aimore
۰
۲
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
  India Delhi League Women
Eves SC (W)
۰
۴
Royal Rangers FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  India Super Division Bangalore
Rebels FC
۱
۱
MEG
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Eagles
۱
۱
ASC And Center FC
Finished
۱۴:۰۰
  Uzbekistan League Women
Navbahor Namangan (W)
۰
۵
Lokomotiv Tashkent (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
-
-
Port F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IF Brommapojkarna U21
۳
۰
IFK Goteborg U21
inprogress
۱۶:۳۰
Osters IF U21
۳
۱
Halmstads BK U21
Finished
۱۶:۳۰
Varbergs BoIS U21
۷
۰
Djurgardens U21
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Cup
FK Slovan Galanta
۰
۴
Matador Puchov
inprogress
۱۷:۰۰
Trencianske Stankovce
۰
۶
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید